Hizmetler

Online Terapi
Coğrafi sınırların ötesine geçin. İster evinizin rahatlığında, ister hareket halindeyken, online terapi seansları size uygun zamanda ve yerde psikolojik destek sağlar.
Yüz Yüze Terapi
Kişisel olarak yan yana çalışmayı tercih ediyorsanız, ofisimde yüz yüze terapi seansları sunuyorum. Bu seanslar, bire bir görüşme ve etkileşim yoluyla derinlemesine anlayış ve iyileşme fırsatı sunar.
Psychotherapy in English
If English is your first language or you feel more comfortable in English, I'm here to help with my English psychotherapy services. These services aim to remove language barriers and provide the opportunity to work in the language you feel most comfortable with.
Yetişkin Terapisi
Hayatın zorlukları ve stresleriyle başa çıkmakta zorlanıyorsanız, yetişkin terapisi sizin için bir çözüm olabilir. Yetişkin terapisi, kendinizi daha iyi anlamanıza, yaşam kalitenizi iyileştirmenize ve kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.
Kurumsal Psikolojik Danışmanlık
Kurum içi çalışanların stres yönetimi, işyerindeki zorluklarla başa çıkma, iletişim becerileri, takım çalışması, yetkinlik geliştirme, performans yönetimi ve liderlik gibi konularda bireysel veya grup oturumları ile (seminerler) destek sağlamayı amaçlar. Çalışanların yanı sıra, şirket içi analizleri yaparak, yönetim ile birlikte çalışanların en uygun motivasyon kaynaklarını belirleyerek sağlıklı bir iş ortamı sunar.

Bu web sitesi, en iyi deneyimi almanızı sağlamak için çerezleri kullanır.